א.מ. מתן סיעודי וכוח אדם | שירותים | זכאות מטעם המוסד לביטוח לאומי ובאופן פרטי

שירותים

א.מ. מתן סיעוד וכוח אדם מספקת שירותים בהתאם לזכאות מטעם הביטוח הלאומי ובאופן פרטי:

קשישה עם מטפלת מביטות אחת בשניה בחיוך

טיפול סיעודי ביתי

השירות ניתן במסגרת חוק סיעוד המוסד לביטוח לאומי, הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל, משרד הביטחון, קופות החולים ובאופן פרטי.
כחלק מתהליך ההזדקנות יתכן וההורים שלנו יזדקקו לעזרה בביצוע פעולות יום-יומיות, כגון: הלבשה, מקלחת, אכילה, הליכה ועוד. בפעולות האלו אנו עוזרים: עזרה בקניות, הכנת ארוחות, עזרה במשק בית, חברותא וטיפול סיעודי חלקי / מלא במידת הצורך. אנו מטפלים באיכות חיים וזהו הקו שמנחה אותנו בעת מתן טיפול ביתי ללקוח. הטיפול הינו אישי, על ידי מטפלות ומטפלים ישראלים וזרים.

קשישה עם מטפלת מסתכלות יחד על משהו

ליווי לבדיקות רפואיות

הסירו דאגה מלבכם, אנו מלווים את יקיריכם במקרים של בדיקות רפואיות וטיפולים, כגון: בדיקות שגרתיות אצל רופאי המשפחה ו/או רופאים מקצועיים, טיפולי דיאליזה, בדיקות שונות, בתי חולים ועוד. אנו דואגים לפי דרישה לליווי יקיריכם על ידי מטפל/ת מיומנים ומקצועיים, אשר יהיו עם המטופל מרגע צאתו מהבית ועד חזרתו הביתה.

אדם מבוגר בבדיקות בבית חולים

השגחה בבית חולים

אשפוז בבית חולים הינו סיטואציה מורכבת ולעתים גם ממושכת, בין אם האשפוז מתוכנן ובין אם לא. אשפוז של בן משפחה נוגע בכל אחד מבני המשפחה אשר נדרשים להתארגן ולשהות עם היקיר/ה בבית החולים ולסעוד אותו/ה.
אנו מספקים מטפלים/ מטפלות אשר ילוו את המטופל בבית החולים ויהיו צמודים אליו 24 שעות ביממה (אפשר גם פחות).

גבר בגיל השלישי מחייך ומסתכל קדימה

יעוץ והכוונה בהתמודדות עם מחלות הזקנה

גיל הזהב (הגיל השלישי) מאופיין בירידה תפקודית וקוגניטיבית, כגון יכולה ירידה ביכולת הריכוז, דמנציה (פגיעה בזיכרון), פגיעה ביכולת הניידות, ניוון שרירים, חולשת ראייה ועוד.
חלק ממחלות הזקנה מתבטאות בשינויים התנהגותיים של יקיריכם, עד לכדי התפרצויות זעם, אלימות ושכחה. ישנה חשיבות רבה להכיר את התופעות הללו ובכך להבין כי לעיתים התפרצות הזעם בה אתם נתקלים היא למעשה סממן ראשוני להתחלה של דמנציה וכאשר מזהים זאת מוקדם, ניתן להעניק ליקיריכם טיפול מתאים.
המטפלות והמטפלים בחברתנו עוברים הכשרות מיוחדות לסיוע למטופלים ולבני משפחתם בהתמודדות מחלות הזקנה השונות.

ילדה כותבת

שירותי סמך מקצועיים

שירותי הסמך מהווים הרחבה והשלמה של תוכניות הטיפול שנקבעו על ידי העובד/ת הסוציאלי/ת שמלווה את המשפחה מטעם מחלקת השירותים החברתיים, באגף הרווחה בעיריות.
החברה מספקת קשת רחבה של שירותי סמך וחונכות, החל בעזרה בהתארגנות וכלכלת הבית, דרך השגחה על ילדים אלרגיים במסגרות הלימודיות וכלה בהקניית כישורים חברתיים לילדים על הספקטרום האוטיסטי.
השירותים ניתנים על ידי עובדים סוציאליים וסטודנטים להוראה בחינוך המיוחד אשר עוברים הכשרות ייעודיות בחברה.

עובדת זרה מגישה אוכל לגבר בגיל השלישי

ייעוץ והכוונה בתחום עובדים זרים

ישנו רגע בו מבינים כי הטיפול הסיעודי הדרוש ליקירינו הוא מעבר למס' שעות ביום. אז עולה הצורך בטיפול 24/7. לרוב, טיפול סביב השעון ניתן בארץ על ידי עובדים זרים.

אצלנו בא.מ. מתן תקבלו את כל הידע והסיוע מצוות עובדים מקצועי ומנוסה. הצוות ילווה אתכם יד ביד החל מרגע המחשבה / ההתייעצות האם זה הזמן להעסיק מטפל/ת סיעודי/ת זר/ה ועד לקליטת המטפל/ת בביתכם או בבית יקיריכם. חברתנו משקיעה משאבים רבים על מנת שהתאמת העובד/ת תהיה מלאה וטובה לכל הצדדים.

לאחר ההחלטה על העסקת עובד/ת זר/ה מתחיל תהליך מורכב:

  • הוצאת היתר העסקה מרשות ההגירה והאוכלוסין. על מנת לקבל היתר צריך לעמוד בתנאי הזכאות. לרוב תנאי הזכאות זהים לתנאים והמבחנים שנקבעו במסגרת תביעות לגמלאות או קצבאות המוסד לביטוח לאומי.
  • איתור עובד זר והבאתו ארצה - עושים זאת באמצעות פנייה לאחד מתאגידי העובדים הזרים הפועלים בארץ.
  • קליטת העובד/ת - לאחר הגעת העובד/ת ארצה אנו נסייע לכם בקליטת העובד/ת בביתכם או בבית יקיריכם. אנו נהיה אחראים עבורכם להעסיקו ולהעניק לו את כל הזכויות המגיעות לו מתוקף חוק. בנוסף, אנו נסייע לכם בכל התהליך המתנהל מול תאגיד העובדים הזרים.
X