אודותינו - א.מ. מתן סיעוד וכוח אדם | משנת 1988| מטפלים באיכות חיים

אודותינו

חברת א.מ. מתן הינה חברה ותיקה ומשפחתית בתחום הטיפול והסיעוד. את החברה הקים צביקה ארז, סא"ל בצנחנים, בשנת 1988, לאחר שצבר ניסיון רב בניהול, בנוסף לפעילות ההתנדבותית בה השתתף. פעילות הרווחה בה עסק צביקה יצרה אצלו רצון עז לסייע ולהעניק איכות חיים לאוכלוסיית הקשישים ובעלי צרכים מיוחדים בישראל ולכן הקים את החברה.

החל משנת 2009 הצטרף אבישי, בנו של צביקה שאף הוא בוגר יחידת הצנחנים, והוסיף לחברה צביון משפחתי. אבישי ממשיך את דרכו של אביו, אשר עדיין פעיל בחברה, באותה ראייה ואותם ערכים שמאפיינים את אביו. גם אבישי וגם צביקה רואים לנגד עיניהם את טובת הקשישים ומשקיעים רבות בשיפור איכות החיים של ציבור הלקוחות.

חברת א. מ. מתן הוסמכה לתו תקן בינלאומי 0221 ISO 9001 המהווה אישור לאיכות ולמצוינות השירות. העמידה בתקנים ובסטנדרטים הגבוהים של תו התקן המחמיר, היא אשר מקדמת את איכות השירות לרמתו הגבוהה.

הרשאה מטעם המוסד לביטוח לאומי

א.מ. מתן הינה חברת סיעוד מורשית מטעם המוסד לביטוח לאומי לספק שירותי סיעוד במסגרת חוק ביטוח לאומי והיא כיום בין החברות המובילות בתחומה במוניטין ובאיכות גבוהה של שירות.

במכרז האחרון של המוסד לביטוח לאומי קיבלה החברה ניקוד גבוה מאוד ודורגה בין החברות המובילות והאיכותיות בארץ. כמו כן קיבלה החברה אישור לעבוד עם כ- 50 ועדות מקומיות ברשויות, ביותר מ- 35 ערים.

לקוחות החברה

החברה מעניקה שירותים למגוון רחב של לקוחות, לרבות אנשים פרטיים, חברות וארגונים, כגון:
המוסד לביטוח לאומי
הקרן לרווחת ניצולי שואה
משרד הביטחון
משרד העבודה והרווחה
קופות החולים השונות
הקרן לטיפול בחסויים
עיריית ראשון לציון
עיריית אשקלון
עיריית אשדוד
עיריית קרית מלאכי
עיריית קרית גת
עיריית רחובות
עיריית בת ים
עיריית חולון

הצוות המטפל

חברת א.מ. מתן סיעוד מעניקה חשיבות רבה לאיכות צוות העובדים בחברה. כאשר החברה בוחרת את צוות העובדים ניתן דגש רב לערכים של אֱנוֹשִׁיּוּת וְכָבוֹד לַזּוּלָת, סַבְלָנוּת וְסוֹבְלָנוּת, יֹשֶׁר וַאֲמִינוּת, יְצִירָתִיּוּת וְחַדְשָׁנוּת.

הצוות בא.מ. מתן כולל אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום הזקנה ובעלי מוגבלויות, ביניהם: אנשי רפואה, אחיות מוסמכות, אחים מוסמכים, עובדות ועובדים סוציאליים, גרונטולוגיות וגרונטולוגים.

הצוות המקצועי וההנהלה מדריכים ומלווים את לקוחות החברה ובני משפחותיהם בכל עת ופועלים ללא לאות על מנת להעניק להם איכות חיים.

הכשרות והדרכות לטיפול בקשישים

בא. מ. מתן פועל מערך הכשרה והדרכה שמטרתו להכשיר את המטפלות והמטפלים הסיעודיים לטיפול בקשישים. כל עובדי החברה משתתפים בקורסים והשתלמויות לאורך כל תקופת עבודתם ומקבלים כלים מקצועיים על מנת לתת מענה לכל צורך שעולה, לרבות קורס החייאה מטעם מד"א.
כל ההדרכות וההכשרות מבוצעות על ידי גופים רשמיים, כגון: איגוד העובדים הסוציאליים, אשל, ג'וינט ועוד.

בנוסף עוברים המטפלות והמטפלים הכשרה מיוחדת לסיוע למטופלים ולבני משפחתם בהתמודדות עם מחלות הזקנה.

כפועל יוצא מההשקעה הרבה בהון האנושי, שלוש מטפלות של החברה זכו במהלך השנים בתואר 'מטפלת מצטיינת ארצית', במסגרת תחרות 'עובד מצטיין' שמקיים המוסד לביטוח לאומי בקרב כלל חברות הסיעוד בארץ.

התאמת המטפל/ת

לחברתנו מגוון רב של מטפלות ומטפלים, בין אם ישראליים ובין אם זרים ואנו משקיעים רבות בתהליך התאמת המטפלים ללקוחותינו. אנו מאמינים כי התאמת זהות המטפלת או המטפל למטופלים חשובה מאוד להצלחת התהליך ולקבלת התוצאה הרצויה - איכות חיים ללקוחותינו.

תחילת התהליך הינו בשיחה משותפת עם הלקוחה והלקוח לצורך זיהוי הצרכים והרצונות. מבין השאלות שנשאלות:

  • האם מעוניינים במטפלת או מטפל ישראלים או זרים?
  • באילו שעות המטופלים מעדיפים שהמטפלת או המטפל יגיעו אליהם?
  • האם המטופל או המטופלת דתיים או חילוניים?
  • איזה סגנון בישול אוהבים המטופלים?
  • ועוד

אנו מטפלים באיכות חיים!

X