אודותינו - א.מ. מתן סיעוד וכוח אדם | משנת 1988| מטפלים באיכות חיים

אודותינו

חברת א.מ. מתן הינה חברה ותיקה בתחום הטיפול והסיעוד אשר הוקמה בשנת 1988 על ידי צביקה ארז. טרם הקמת החברה ניהל צביקה מעל ל- 20 שנה מפעל בדרום הארץ וכן עסק בהדרכה ובפעילות רווחה בעיר שדרות. פעילות הרווחה בה עסק צביקה דחפה אותו להקים את החברה מתוך רצון לסייע ולהעניק עזרה לאוכלוסיית הקשישים ובעלי צרכים מיוחדים בישראל ובכך להעניק להם איכות החיים.
חברת א. מ. מתן הוסמכה לתו תקן בינלאומי 0221 ISO 9001 המהווה אישור לאיכות ולמצוינות השירות של החברה. העמידה בתקנים ובסטנדרטים הגבוהים של תו התקן המחמיר, היא אשר מקדמת את איכות השירות לרמתו הגבוהה.

הרשאה מטעם המוסד לביטוח לאומי

החברה מורשית מטעם המוסד לביטוח לאומי לספק שירותי סיעוד במסגרת חוק סיעוד ביטוח לאומי והיא כיום בין החברות המובילות בתחומה במוניטין ובאיכות גבוהה של שירות.

במכרז האחרון של המוסד לביטוח לאומי קיבלה החברה ניקוד גבוה מאוד ודורגה בין החברות המובילות והאיכותיות בארץ. כמו כן קיבלה החברה אישור לעבוד עם כ- 35 ועדות מקומיות ברשויות, ביותר מ- 50 ערים.

לקוחות החברה

החברה מעניקה שירותים למגוון רחב של לקוחות, לרבות אנשים פרטיים, חברות וארגונים, כגון:
המוסד לביטוח לאומי
הקרן לרווחת ניצולי שואה
משרד הביטחון
משרד העבודה והרווחה
קופות החולים השונות
הקרן לטיפול בחסויים
עיריית ראשון לציון
עיריית אשקלון
עיריית אשדוד
עיריית קרית מלאכי
עיריית קרית גת
עיריית רחובות
עיריית בת ים
עיריית חולון

הצוות המטפל

חברת א.מ. מתן סיעוד מעניקה חשיבות רבה לאיכות צוות העובדים בחברה. כאשר החברה בוחרת את צוות העובדים ניתן דגש רב לערכים של אֱנוֹשִׁיּוּת וְכָבוֹד לַזּוּלָת, סַבְלָנוּת וְסוֹבְלָנוּת, יֹשֶׁר וַאֲמִינוּת, יְצִירָתִיּוּת וְחַדְשָׁנוּת.
הצוות בא.מ. מתן כולל אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום הזקנה ובעלי מוגבלויות, ביניהם: אנשי רפואה, אחיות/ים מוסמכים, עובדות/ים סוציאליים וגרונטולוגיות/ים.
הצוות המקצועי וההנהלה מדריכים ומלווים את לקוחות החברה ובני משפחותיהם בכל עת ופועלים ללא לאות על מנת להעניק להם איכות חיים.

הכשרות והדרכות לטיפול בקשישים

בא. מ. מתן פועל מערך הכשרה והדרכה שמטרתו להכשיר את המטפלות והמטפלים הסיעודיים לטיפול בקשישים. כל עובדי החברה משתתפים בקורסים והשתלמויות לאורך כל תקופת עבודתם ומקבלים כלים מקצועיים על מנת לתת מענה לכל צורך שעולה, לרבות קורס החייאה מטעם מד"א.
כל ההדרכות וההכשרות מבוצעות על ידי גופים רשמיים, כגון: איגוד העובדים הסוציאליים, אשל, ג'וינט ועוד. .
בנוסף עוברים המטפלות והמטפלים הכשרה מיוחדת לסיוע למטופלים ולבני משפחתם בהתמודדות עם מחלות הזקנה.
כפועל יוצא מההשקעה הרבה בהון האנושי, שלוש מטפלות של החברה זכו במהלך השנים בתואר 'מטפלת מצטיינת ארצית', במסגרת תחרות 'עובד מצטיין' שמקיים המוסד לביטוח לאומי בקרב כלל חברות הסיעוד בארץ.

התאמת המטפל/ת

לחברתנו מגוון רב של מטפלות ומטפלים, בין אם ישראליים ובין אם זרים ואנו משקיעים רבות בתהליך התאמת המטפלים ללקוחותינו. אנו מאמינים כי התאמת זהות המטפל/ת למטופל/ת חשובים מאוד להצלחת התהליך ולקבלת התוצאה הרצויה - איכות חיים ללקוחותינו. תחילת התהליך הינו בשיחה משותפת עם הלקוח/ה לצורך זיהוי הצרכים והרצונות. מבין השאלות שנשאלות:

  • האם מעוניינים במטפל/ת ישראלים או זרים?
  • באילו שעות המטופל/ת מעדיפים שהמטפל/ת יגיעו אליהם?
  • האם המטופל/ת דתי או חילוני?
  • איזה סגנון בישול אוהבים המטופלים?
  • ועוד

אנו מטפלים באיכות חיים!

X