לקוחותינו - א.מ מתן

לקוחותינו

30 שנות אהבה ומסירות

א.מ. מתן מעניקים שירותי סיעוד וכח-אדם לקשת רחבה של גופים ואנשים פרטיים

טיפול ביתי, ליווי לבדיקות רפואיות, השגחה בבית חולים, שירותי סמך, ייעוץ והכוונה לבני המשפחה, עובדים זרים לסיעוד ועוד.

כאשר בני גיל הזהב מגיעים למצב בו הם מתקשים לבצע פעולות יומיומיות, מדינת ישראל, באמצעות המוסד לביטוח לאומי מעניקה גמלת סיעוד לקשיש/ה אשר עומד במס' מבחנים לקבלת הגמלה. הגמלה יכולה להתקבל בצורה של שעות טיפול שבועיות בבית הקשיש או בכסף, לשימושו של אותו קשיש. כאשר מקבלים את הגמלה באמצעות שעות טיפול ביתי, הקשישים או בני משפחותיהם פונים לחברת סיעוד והיא מספקת להם את המטפלים בהתאם לזכאות. בנוסף למוסד לביטוח לאומי ישנם גופים נוספים אשר מעניקים שעות טיפול לקשישים.

אנו בחברת א.מ. מתן סיעוד וכוח אדם עובדים במשך כל שנות פעילותינו בצמוד למגוון גופים אשר דואגים למתן סיוע לאוכלוסייה הזקוקה לכך. דרך המוסד לביטוח לאומי, הקרן לרווחת ניצולי שואה, קופות החולים, האגודה למען הקשיש ועוד, אנו מספקים מטפלות לקשישים סיעודיים הזכאים לשעות סיעוד במסגרת חוק הסיעוד, או הזקוקים לסיוע סיעודי אך לא דרך חוק הסיעוד. בנוסף, אנו מספקים מטפלות ומטפלים לקשישים בהתאם לבקשת הקשיש או משפחתו, בין אם בביתו או במקרה והוא מאושפז באופן זמני בבית חולים. ניתן לפנות אלינו דרך טופס צור קשר.

בנוסף לשירותי הסיעוד שמעניקה מדינת ישראל דרך חוק הסיעוד ישנן תוכניות סיוע המספקות עזרה לאוכלוסיות מגוונות. חוק הסעד מספק סומכת שיקומית לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, תוכנית "נושמים לרווחה" ומרכז עוצמה של משרד הרווחה מסייעות למשפחות מעוטות יכולת החיות במצוקה כלכלית, לשפר את מצבן בתחומי החיים השונים, סומכת למשפחה מסייעת לאנשים עם מוגבלות, זקנים, ילדים על הרצף האוטיסטי, ילדים עם מוגבלות ו/או נכות ועוד בכל הקשור להתמודדות בחיי היום-יום, חינוך הילדים וגידולם, ניהול משק הבית, הדרכה ושימוש בתקציב המשפחה, תזונה נכונה, עידוד לקשרים עם שירותים בקהילה וקשרים חברתיים, לרבות עידוד קשר עם בית הספר וכדומה.

אנו בחברת א.מ. מתן, באמצעות לשכות הרווחה בעיריות ורשויות מקומיות, קופות החולים ומשרד העבודה והרווחה, אנו מעניקים שירותי סומכות למשפחות אשר זקוקות לסיוע בהתנהלות היום-יומית, למשפחות אשר אחד מחברי המשפחה הינו בעל מוגבלות שכלית התפתחותית ועוד.

אנו מעניקים את שירותי הסיעוד והסומכות בתיאום מלא מול בני המשפחה, תוך התאמה אישית למטופל ולמטופלת.

בא.מ. מתן סיעוד וכוח אדם אנו מטפלים באיכות חיים ופועלים כך שבכל גיל ובכל מצב יהנו לקוחותינו מחיים איכותיים ועצמאיים ככל שניתן.

לקוחותינו כותבים:

"ברצוני לציין כי חן עובדת מסורה, נעימה ויסודית, בעלת מוסר עבודה גבוה ונעימת הליכות. היא שמחה לקבל כל מטלה ותמיד עושה את עבודתה בחפץ לב ובמאור פנים וראויה לכל שבח. תודה רבה לכם שזכיתי בעובדת כמו חן ואתם זכיתם באישה כמוה שהיא חלק מהצוות שלכם". 

מאיר וייגמן

"בתאריך 21.8.22 הגיעה אלינו מטפלת בשם מרים עמאר מאחר והמטפלת שלנו יצאה לחופשה. מרים מטפלת מעולה, טיפלה בי ובבעלי בצורה יוצאת מהכלל. בישלה לנו אוכל טעים ודאגה לנו מאוד. אנחנו על כך מודים לה מאוד שנהנינו במחברתה, כן ירבו כמותה". 

אורי ואופירה ברונשטיין

א.מ מתן - מטפלים באיכות חיים

X